Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 12.08.2011, 09:11
to jest po prostu genialny wzor , ach gdyby tak taki dostali pilkarze... napewno bedzie gorszy , jakos nie rozumieja mody na oldschool...

jeszcze jakby tak logo adasia bylo w wersji orginals...
Odpowiedz cytując