0 22 napisał(a):

|
"Skorumpowany" Piszczek. Rozumiem, że on jest właśnie "skorumpowany", a nie skorumpowany. Skoro piszecie coś takiego to i nie dziwne, że Wam ta kadra generalnie nie przeszkadza.
|
0 22 napisał(a):

|
Rozumiem, że można bronić Polańskiego jakimś magicznymi konstrukcjami słownymi, ale obrona faceta który dopuścił się NAJCIĘŻSZEGO przewinienia jakie może być w sporcie to jakiś żart. Mam nadzieje, że dyskwalifikacja będzie na tyle szeroka, ze nie bedzie grał i w LM i Bundeslidze i już nigdy nie zagra w reprze, bo to jest repra, a nie przyczółek dla krętaczy.
|
Haha, a grajacy w Legii dopingowicz Wawrzyniak Ci nie przeszkadza ?
nie wiem co jest cięższym przestępstwem - zrzuta na mecz czy branie dopingu
Piszczek chyba jako jedyny z tego stada czarnych owiec ma honor i nie idzie w zaparte - powinni mu dac spokoj, niech odcierpi te pol roku w kadrze, a potem wroci
rozumiem, ze ty nigdy nie zrobiles niczego glupiego pod wplywem grupy/kolegow ?
to tylko pogratulowac - no chyba, ze nie masz kolegow
