|
Właśnie, rw88 zwrócił uwagę na jedną słuszną rzecz - pluje się potwornie na reprezentację, z Weszło na czele, pluje się na Smudę, pluje się na farbowanych - ale to wszystko odbija się na tych chłopakach, którzy naprawdę niczym sobie na to nie zasłużyli... No bo co takiego zrobili Lewandowski, Błaszczykowski, Piszczek, Mierzejewski, Grosicki, Kucharczyk, Murawski, Brożek, Rybus, Dudka, Wawrzyniak, Jodłowiec, Głowacki, Piszczek, Wojtkowiak, Rzeźniczak, Szczęsny, Fabiański, Pawłowski, Glik, Sadlok, Małkowski, Jeleń, Kikut, Wilk, Robak, Smolarek, Wołąkiewicz czy wcześniej Żewłakow - a przez kadrę przewinęło się w tym i ostatnim roku jeszcze więcej chłopaków - m.in. Gol, Borysiuk, Sandomierski... czy oni nie są Polakami? Czy dla nich gra w reprze to nie jest jakaś ambicja, to nie jest dla nich nic ważnego? A tych trzydziestu paru gości jest obśmiewanych i wyszydzanych ze względu na jednego Smudę i 5 czy 6 farbowanych lisów czy ćwierć-Polaków, spośród których i tak koniec końców gra trzech albo czterech, a i do takiego Matuszczyka akurat jakichś zastrzeżeń nie mam.
|