Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
23256
12.08.2011, 08:48
Mam pytanie. Pamiętacie tytuł filmu (komedii) o dwóch kolesiach, którzy przemierzają całą Amerykę, by zjeść hamburgera? Po drodze mają wiele przygód, kojarzy ktoś tytuł? Z góry dzięki
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88