Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6743
Stary 12.08.2011, 08:47
No, właśnie piszę na trzeźwo. Facet kupił mecz, po wybuchu w mediach gigantycznej afery korupcyjnej i przez dwa lata udawał, że tego nie zrobił. Dopiero jak się prokuratura dobierała do dupy kolejnym piłkarzom Zagłębia to się nagle zgłosił. Przy okazji pewnie ma wiedzę na temat udziału Smudy w kupionym meczu, wiec poszedł na pewniaka, że kadrę i tak ma pewną.

Daj spokój, kogo to obchodzi, że młokos (zresztą jaki młokos, normalna odpowiedzialność). I co z tego, że nie grał skoro posmarował.

Rozumiem, że można bronić Polańskiego jakimś magicznymi konstrukcjami słownymi, ale obrona faceta który dopuścił się NAJCIĘŻSZEGO przewinienia jakie może być w sporcie to jakiś żart. Mam nadzieje, że dyskwalifikacja będzie na tyle szeroka, ze nie bedzie grał i w LM i Bundeslidze i już nigdy nie zagra w reprze, bo to jest repra, a nie przyczółek dla krętaczy.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując