arti napisał(a):

|
Zapłacenie 675t euro (czy jakoś tak) i podpisanie na rok, dwa, trzy byłoby głupie. Zagrałby extra i po roku musielibyśmy go sprzedać pod przymusem albo co gorsza stałby się wolnym graczem. Wszyscy za których zapłaciliśmy od 150 czy 200 tys wzwyż (Maor, Genkov, Bunoza,Wilk, Jovanic) mają dłuższe kontrakty - 4-5 lat.
|
Twoja teoria padła - za Genkowa zaplacili 500 tys euro a konkrakt na 3 lata