Wyświetl pojedynczy post
redpradnik
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12626
Stary 12.08.2011, 07:04
arti napisał(a):Wyświetl post
Zapłacenie 675t euro (czy jakoś tak) i podpisanie na rok, dwa, trzy byłoby głupie. Zagrałby extra i po roku musielibyśmy go sprzedać pod przymusem albo co gorsza stałby się wolnym graczem. Wszyscy za których zapłaciliśmy od 150 czy 200 tys wzwyż (Maor, Genkov, Bunoza,Wilk, Jovanic) mają dłuższe kontrakty - 4-5 lat.
Twoja teoria padła - za Genkowa zaplacili 500 tys euro a konkrakt na 3 lata
Odpowiedz cytując