Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mario79
Junior Member
Od: 05.2010
Skąd: B.Sz.
Offline
#
23255
12.08.2011, 07:01
Karamazow
napisał(a):
Jeśli chcę kupić karnet to stoję w tej samej kolejce co osoby po bilety na Apoel ?
Podejdź do kasy nr.1 tam gdzie sprzedają bilety na zagłębie,tam też karnet dostaniesz.
mario79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario79
Znajdź inne posty napisane przez mario79