Antystenes napisał(a):

Nie chodzi o to, czy "kibicujemy" polskim klubom w pucharach czy nie. Chodzi o to czy mamy świadomość, że dobra gra polskich klubów w pucharach przełoży się na dobro Wisły. Bo NIEWĄTPLIWIE tak!
|
MY jako kibice Wisły Kraków nie mamy takiej świadomości - może Wy takowa posiadacie ale czy do jasne k...y zrozumiecie żeby się z tym na tym forum nie obnosić ?!?!
Przeczytaj 5x jeszcze post 7 Kotów - bo na razie widzę że w ogóle do Ciebie to nie dotarło.
ps. Dla dobra wszystkich mieszkańców mojego bloku chciałbym wygrać w Lotto 10 mln - na pewno im też by się stopa życiowa podniosła i samopoczucie poprawiło
