Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 12.08.2011, 06:20
Antystenes napisał(a):Wyświetl post

Nie chodzi o to, czy "kibicujemy" polskim klubom w pucharach czy nie. Chodzi o to czy mamy świadomość, że dobra gra polskich klubów w pucharach przełoży się na dobro Wisły. Bo NIEWĄTPLIWIE tak!

MY jako kibice Wisły Kraków nie mamy takiej świadomości - może Wy takowa posiadacie ale czy do jasne k...y zrozumiecie żeby się z tym na tym forum nie obnosić ?!?!

Przeczytaj 5x jeszcze post 7 Kotów - bo na razie widzę że w ogóle do Ciebie to nie dotarło.


ps. Dla dobra wszystkich mieszkańców mojego bloku chciałbym wygrać w Lotto 10 mln - na pewno im też by się stopa życiowa podniosła i samopoczucie poprawiło
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując