Z tymi biletami to jakaś masakra... 3900 biletów w ciągu całego wydłużonego dnia to chyba trochę mało. Przy takim tempie sprzedaży i przy 33 tyś na stadionie to potrzeba 2 tygodni żeby był komplet. Sprzedaż 10000 biletów dziennie to dla takiego klubu jak wisła powinno być normą. Gdzie ta sprzedaż internetowa


Ja osobiście mam karnet i swój bilet na APOEL zakupiłem w niedzielę ale tym co karnetów nie mają współczuje... Organizacja poniżej krytyki... Niestety:(