Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 12.08.2011, 01:18
Pewne zachowania nie pasują i są idiotyczne. Nie onanizujesz sie na cmentarzu, nie robisz kupy na bacznosc ani będąc facetem nie wsadzasz kutasa w drugiego faceta. Nie kibicujesz tez drugiemu klubowi, bo masz ten jeden jedyny z ktorym sie utozsamiasz, otoczony ludzmi ktorzy podzielaja twoja pasje, z ktorymi tworzysz ta wlasnie jednosc ktora cie odroznia od tych "innych".
Natomiast gra w pucharach nie rozni sie niczym od gry ligowej. Kibic patriotycznie sie spelnia na meczach reprezentacji narodowej, a nie na meczach ligowej kosy z jakimis tureckimi brudasami.
Jesli kibicujesz Legii czy Amice bo ci akurat czlapia po boiskach w Europie to jestes frajer i zdrajca tych z ktorymi powinienes stac w jednym szeregu - przy swojej druzynie.
Nie mozna oczywiscie nikomu zabraniac takich dewiacji, natomiast nikt tez nie moze zmusic do akceptowania tychze.

Teraz druga kwestia - szeroko rozumiana wolnosc wypowiedzi, tolerancja i tym podobne dranstwa nowozytnego swiata.
To jest forum KIBICÓW.
A kibice to specyficzna grupa.
Maja swoje zelazne zasady z ktorych najwazniejsza jest nie rozmienianie swojej sympatii klubowej na drobne.
Jesli jeden z drugim przylaza na forumkibicow danego klubu, podaja sie za takowych kibicow po czym lamia na dziendobry ta najwazniejsza z zasad kibicowskich, to ja prywatnie (nie moderatorsko) mowie im: wypierdalac, nie pasujecie tutaj.
Powinniscie wyleciec na zbity pysk z naszego forum, z wielką pieczątką: "Uwaga - frajer", przybita na czole.

Was - stadionowych lewakow - jest promil, a do szewskiej pasji doprowadzacie calą rzesze nas - konserwatystow.
Kierujac sie dobrem forum i chęcią zgaszenia ognia kłótni w zarodku, wnioskuje o wywalenie bez mozliwosci powrotu wszystkich milosnikow reprezentacji Polski w pucharach europejskich.
Forum kibicow NIE JEST, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE tolerancyjne.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując