baro1995 napisał(a):

|
Czyli,jeżeli któryś z naszych graczy otrzyma swoją 2 żółtą kartkę w meczu rewanżowym z Apoelem,nie zagra w 1 spotkaniu fazy grupowej.Miejmy nadzieje,że Melikson nie załapie jakiejś kartki w rewanżu,bo nie zagrałby w 1 spotkaniu,a tak jak nikt nie załapie swojej 2 żółtej w rewanżu na Cyprze,wszyscy będą mieli czyste konto.
|
Zgadza się. Na ten moment po 1 kartce na koncie mają:
Biton
Chavez
Melikson
Sobolewski
W APOELu kartkę zaliczył tylko ichniejszy kapitan
Satsias.
Poursaitidis pauzuje w meczu w Krakowie.