Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4692
Stary 12.08.2011, 00:18
Czyli,jeżeli któryś z naszych graczy otrzyma swoją 2 żółtą kartkę w meczu rewanżowym z Apoelem,nie zagra w 1 spotkaniu fazy grupowej.Miejmy nadzieje,że Melikson nie załapie jakiejś kartki w rewanżu,bo nie zagrałby w 1 spotkaniu,a tak jak nikt nie załapie swojej 2 żółtej w rewanżu na Cyprze,wszyscy będą mieli czyste konto.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując