|
Czyli,jeżeli któryś z naszych graczy otrzyma swoją 2 żółtą kartkę w meczu rewanżowym z Apoelem,nie zagra w 1 spotkaniu fazy grupowej.Miejmy nadzieje,że Melikson nie załapie jakiejś kartki w rewanżu,bo nie zagrałby w 1 spotkaniu,a tak jak nikt nie załapie swojej 2 żółtej w rewanżu na Cyprze,wszyscy będą mieli czyste konto.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|