Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 11.08.2011, 23:31
prober napisał(a):Wyświetl post
Prostym człowiekiem jesteś.
Dziękuje za ocene mojej osoby. Naprawde jestem ci wdzieczny.

FraMat- zasadniczo masz racje, jednak zwyczajnie ciezko mi rodzielic jedno(klub) od drugiego(kibicie). Rowniez obejrzec moge, ale bez zadnej sympatii.
Odpowiedz cytując