prober napisał(a):

|
Prostym człowiekiem jesteś.
|
Dziękuje za ocene mojej osoby. Naprawde jestem ci wdzieczny.
FraMat- zasadniczo masz racje, jednak zwyczajnie ciezko mi rodzielic jedno(klub) od drugiego(kibicie). Rowniez obejrzec moge, ale bez zadnej sympatii.