Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6738
Stary 11.08.2011, 23:31
River napisał(a):Wyświetl post
Zebys mogl mnie o to zapytac.

edit. tak bo ja z tvn-u ....a dalbym z innego serwisu tez by plakal jeden z drugim.

Pokomonie, nie pyskuj. Za 20 dni ubierasz tornisterek i do szkółki w mundurku marsz !



==

Ktoś wie co się z Tytoniem dzieję ?
Gra, nie gra ?

Nie żebym tęsknił, ale ja uważam że nasza trójka bramkarzy powinna wyglądać tak:

1. Szczęsny
2. Fabiański
3. Kuszczak

Oczywiście dla mnie nr. 1 jest Borubar ;-) ale wiadomo, że ten ćwierć inteligent nie powoła na kadrę ani Artura, ani Małego ani Kaźmierczaka ze Śląska bo są zbyt mądrzy i wygadani dla franza.


W sumie i tak odpadniemy po 3 meczu, więc nie ma sensu rozmyślać nad trzecim bramkarzem, no ale kto by to mógł być ?

Załuska bez rewelacji się spisuje ( m.in dlatego Celtic chciał Sandomierskiego kupić, ale ubiegło ich Genk ).

Tytoń się spalił w meczu w którym wystąpił, a Grzesiu Sandomierski jest słaby. To że bronił dobrze w PL lidze, nie jest żadnym wyznacznikiem umięjętności.
Mucha też dobrze w L bronił i co ? Drugi rok grzeje ławę w Evertonie ?
Odpowiedz cytując