Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 11.08.2011, 23:18
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej sprzedać 20 tysięcy wejściówek za 5 zł niż 2 tysiące za 50. Niestety nawet takie liczenie jest dla niektórych naszych klubów za trudne.
Z ekonomicznego punktu widzenia, wlasnie nie. Dla klubu to nawet bylo by idelanie sprzedac 1 tys wejsciuwek za 100. Mniej ludzi, mniej problemu. Nizsze koszty za ochrone, sprzatanie, obsluge... Wiec w efekcie wiecej kasy pozostaje w kasie klubu. A to, ze pusto na trybunie... trudno.

Hanys napisał(a):Wyświetl post
Co do stadionów.. to mam pytanie...

jak stadion w Gdańsku będzie w połowie pusty to powinno sie o połowę spuścić ceny... wtedy się zapełni po brzegi.. bo nie kazdy jest w stanie zapłącić tyle kasy co dwa tygodnie...

A jak stadion będzie pełny i będzie popyt to wtedy się będzie podnosić cenę... Bo dla klubu to chyba jedno czy dostanie hipotetycznie 40 000 x 30 zł czy 20 000 x 60 zł... ?
Wyobraz sobie taka sytuacje. Wynajmujesz mieszkanie dwusypialniowe. Dwuch klientow podpisalo umowe na rok za okreslona cene. Szesc miesiecy pozniej, okazalo sie, ze jeden z nich sie ulotnil i teraz mieszkanie, ktore wynajmujesz stoji w polowie nie zapolnione. Obnizasz tej osbie czynsz o polowe czy nie?
Ostatnio edytowane przez northrop : 11.08.2011 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując