Wyświetl pojedynczy post
OstryLG
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2465
Stary 11.08.2011, 23:14
Najtańszy bilet w Gdańsku na mecz Lechii kosztuje 20zł. Do tego dochodzą zniżki :

- 20% na legitymację szkolną/studencką, kobiety, osoby powyżej 60 lat,
- 50% - uczniowie do 16 lat;
- 50% - akcjonariusze Lechii Gdańsk SA - na wybrany sektor, z wyłączeniem lóż i miejsc biznesowych;
- zarejestrowane, oficjalne fankluby Lechii - 30% (do 30 km), 50% (31-120 km), 70% (powyżej 121 km)

Wydaję mi się więc że ceny nie są wygórowane, wszystko zweryfikuje 3 mecz z Górnikiem Zabrze który pokaże jaka będzie frekwencja na meczach po 'pierwszej zajawce' nowym stadionem i konieczne będzie posiadanie karty kibica.
ŚWL
Odpowiedz cytując