Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6155
Stary 11.08.2011, 23:13
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Przeprazam za OT: Panie Witku. Uwielbiam Pana obliczenia Poważnie!
delukas96 napisał(a):Wyświetl post
Ja również dołączam się do fanklubu Pana Witka
Nie wiem czy wiecie ale w moim fanclubie płaci się składki za które potem idol sobie kupuje bilety...
Odpowiedz cytując