KoPer napisał(a):

Przeprazam za OT: Panie Witku. Uwielbiam Pana obliczenia Poważnie!
|
delukas96 napisał(a):

Ja również dołączam się do fanklubu Pana Witka
|
Nie wiem czy wiecie ale w moim fanclubie płaci się składki za które potem idol sobie kupuje bilety...