Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6154
Stary 11.08.2011, 23:04
Gercu napisał(a):Wyświetl post
szkoda że, (z tego co mówisz) działa to tylko w FC
Jeżeli masz kartę kibica to papierek (bilet), który dostajesz w kasie - o ilę się nie mylę możesz zostawić w domu i wejść na samą kartę. A swoją drogą Fankluby dobra rzecz. Pozdro dla Skawiny
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując