Gercu napisał(a):

|
szkoda że, (z tego co mówisz) działa to tylko w FC
|
Jeżeli masz kartę kibica to papierek (bilet), który dostajesz w kasie - o ilę się nie mylę możesz zostawić w domu i wejść na samą kartę. A swoją drogą Fankluby dobra rzecz. Pozdro dla Skawiny
