Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2463
Stary 11.08.2011, 22:55
Piotson napisał(a):Wyświetl post
A Lechia to inna sprawa od Warty, oni muszą ten stadion opłacić przecież do Lechii on nie należy i nie ma go za friko jak Warta
Z tego co wiem to Warta nie ma go za friko i długo trwały negocjacje między miastem, a klubem za ile może tam grać. Staneło ostatecznie na 400 tysiącach zł za sezon gry, przy czym nie wiem czy chodzi o cały stadion czy np. wydzielone części trybun.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując