Piotson napisał(a):

|
A Lechia to inna sprawa od Warty, oni muszą ten stadion opłacić przecież do Lechii on nie należy i nie ma go za friko jak Warta
|
Z tego co wiem to Warta nie ma go za friko i długo trwały negocjacje między miastem, a klubem za ile może tam grać. Staneło ostatecznie na 400 tysiącach zł za sezon gry, przy czym nie wiem czy chodzi o cały stadion czy np. wydzielone części trybun.