Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12618
Stary 11.08.2011, 22:47
element napisał(a):Wyświetl post
Nie rzucam żadnej kwoty bo sprawa się wyjaśni w czasie pucharów i zaraz po nich. Od nich będzie zależne o ile jego cena wzrośnie.
Nie ma już nic do zrobienia. Trzymanie go to prawdopodobnie cios w serce budżetu klub. Kontuzja, gorsze momenty i co gorsza brak gwarancji na tak udany sezon w pucharach jak teraz. A próba sprzedania go po zimie to już czysta abstrakcja. Przede wszystkim z powodu braku pokazania się na arenie międzynarodowej. Teraz o Meliksonie jest głośno. Genialne dotychczasowe występy w kwalifikacjach. 4 mecze i 3 bramki. Powołanie do repry Izraela i z miejsca 2 bramki nie z byle kim bo z Drogbami, Toure'ami, Konanami i resztą. Niesamowita runda w barwach Wisły. Mistrzostwo Polski z tym klubem. Indywidualne wyróżnienie jako Odkrycie Sezonu. Mnóstwo o nim w mediach (gazeta, telewizja, mowa o nim zapewne nie tylko u nas i w Izraelu, gdzie robi już za mega gwiazdę). Od zajebania nowych filmików o nim na You Tube które wyrosły jak grzyby po deszczu. Przecież to wszystko idzie w świat.
A przed nim minimum faza grupowa w LE (czyli kilkanaście dodatkowych meczów na plus jeśli tylko będą go omijały urazy). To jest ten moment.


Niezbyt Cię rozumiem.
To ma coś jeszcze do zrobienia - pomoc w ew.awansie do LM czy choćby dobre występy w LE no i lidze czy nie ma i trza go wg Ciebie sprzedawać już póki jest głośno (pytanie czy u tych co by mogli zapłacić krocie również) i zdrowie dopisuje. A jeśli sprzedawać już teraz to kto zamiast Niego
Odpowiedz cytując