Temat
:
Czy tu "kibicujemy" innym polskim dużynom w Europie?
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
129
11.08.2011, 22:27
Mrsnh
napisał(a):
rok czy dwa lata temu. Mecz Lecha w LE. Kamera pokazuje trybuny, tam 'flaga' z przekreślona Białą Gwiazdą.
I to wszystko na ten temat pytania postawionego w tytule.
Prostym człowiekiem jesteś.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober