Potrzebuje wrzucic zdjecie, a raczej skrinszota na serwer, zeby sobie potem z niego korzystac na stronie sprzedazy allegro. To znaczy wkleic adres tego skrina do szablonu strony sprzedazy i tu pojawia sie pytanie. Na jaki serwer wrzucic albo co zrobic zeby mi ten skrin nie zniknal po paru dniach z powodu jego wygasniecia na serwerze

Np dalem na tinypic i po 2 dniach zdjecie mi zniknelo z aukcji a w jego miejsce jakas ramka mi wyskoczyla z jakims tam komunikatem.
Co poczac
