Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Kamil17ABG
Member
Od: 01.2011
Offline
#
6729
11.08.2011, 22:14
Hanys
napisał(a):
a Wy co myślicie o Polsce? Bo ja mysle że to g***** kraj.
Po tym poście podpisuję się w 100% pod tym co napisał Glazik...
Kamil17ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil17ABG
Znajdź inne posty napisane przez Kamil17ABG