|
Co do stadionów.. to mam pytanie...
jak stadion w Gdańsku będzie w połowie pusty to powinno sie o połowę spuścić ceny... wtedy się zapełni po brzegi.. bo nie kazdy jest w stanie zapłącić tyle kasy co dwa tygodnie...
A jak stadion będzie pełny i będzie popyt to wtedy się będzie podnosić cenę... Bo dla klubu to chyba jedno czy dostanie hipotetycznie 40 000 x 30 zł czy 20 000 x 60 zł... ?
|