Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 11.08.2011, 22:11
Co do stadionów.. to mam pytanie...

jak stadion w Gdańsku będzie w połowie pusty to powinno sie o połowę spuścić ceny... wtedy się zapełni po brzegi.. bo nie kazdy jest w stanie zapłącić tyle kasy co dwa tygodnie...

A jak stadion będzie pełny i będzie popyt to wtedy się będzie podnosić cenę... Bo dla klubu to chyba jedno czy dostanie hipotetycznie 40 000 x 30 zł czy 20 000 x 60 zł... ?
Odpowiedz cytując