qqq_b napisał(a):

Takie cos moze być na Lechii jak dalej bedzie tak grala! Więc lepiej dac wejsciowki za free i miec 20 tyś widzów niż miec bilety po 40 zł i miec 2 tyś. MYSL kmiocie!
|
Ja Ciebie nie obrażałem, to po pierwsze. Nowy na forum i wyzywa.
Po drugie co Ty porównujesz? Porównując Lechię do Warty to jak porównywać czekoladę do gówna jak mawia T. Hajto.
Warta gra w drugiej lidze gdzie ma lokalnego rywala który gra w wyższej lidze i który ma aspiracje mistrzowskie

.
Myślisz że ludzie mają chęć kupić bilet i na Amicę i na Wartę? Wiadomo, że na Wartę będzie mało chętnych, a że Warta za stadion płacić nie musi(?) to co im zależy dać wejściówki za darmo przy tym inwestorze, który sponsoruje Wartę 50 tys. zł w tą czy w tą różnicy nie robi.
A Lechia to inna sprawa od Warty, oni muszą ten stadion opłacić przecież do Lechii on nie należy i nie ma go za friko jak Warta, po drugie przed sezonem zarząd planuje budżet biorąc pod uwagę również wpływ z biletów i karnetów, i myślisz że teraz nagle wprowadzą darmowe bilety bo przegrali 2 mecze i nie wiadomo czy kibice będą chcieli przyjść? Wtedy byłoby jak u nas po Levadii, dziura budżetowa i wyprzedaż piłkarzy.
Z resztą te bilety nie są drogie. Na bilet raz na 2 tygodnie 45 zł można wydać, te droższe (100 zł) to wiadomo jak kogoś stać to kupi jak nie to obejrzy na miejscu tańszym i po kłopocie. Jak już z kasą ciężko to te najtańsze bierze (20zł). Gdańsk bogate miasto ludzi stać, nie długo Lechia pogoni Cracovię minimum 3 golami i na następny mecz będzie o wiele więcej chętnych. A na mecze z Wisła, Legią czy Lechem będzie komplet.