Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6726
Stary 11.08.2011, 21:51
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
po prostu niektórzy tutaj mylą pojęcie kadry narodowej z klubem piłkarskim(byle było obywatelstwo nie ważne czy jest Polakiem co myśli o Polsce byle grał , bo za to mu płacą) i myślą , że najważniejszy jest wynik (nie ważne przez kogo osiągnięty)
dominica90,sofristo ... nie wytłumaczymy poczucia dumy narodowej komuś dla kogo najważniejszy jest pieniądz , wynik za wszelką cenę , więc dyskusja z niektórymi osobami nie ma sensu , ponieważ , my swoje - oni swoje ...

a Wy co myślicie o Polsce? Bo ja mysle że to g***** kraj.
Odpowiedz cytując