Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6725
Stary 11.08.2011, 21:48
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? Ja bym juz teraz zwolnil Smude, facet ma 2 lata kadre i nic znia nie zrobil, zespol nie ma stylu i na Euro czeka nas piramidalna kompromitacja.
a która kadra niby ma styl? Każda kadra jest zbieraniną facetów, raz na 3 miesiące, grających w różnych stronach świata
Odpowiedz cytując