Maciuś napisał(a):

|
Szczerze? Ja bym juz teraz zwolnil Smude, facet ma 2 lata kadre i nic znia nie zrobil, zespol nie ma stylu i na Euro czeka nas piramidalna kompromitacja.
|
a która kadra niby ma styl? Każda kadra jest zbieraniną facetów, raz na 3 miesiące, grających w różnych stronach świata