TOMEK 11 napisał(a):

|
Melikson ma kontrakt do 2015 roku
|
ufff odetchnąłem, myślałem, że niedługo za darmo odejdzie

... ludzie dajcie sobie spokój z tymi wyimaginowanymi kwotami... jak go sprzedamy za dobre pieniądze to dobrze, a jak nie to jeszcze lepiej z pożytkiem dla drużyny... wy materialiści
