Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12609
Stary 11.08.2011, 21:39
Niech rozwali APOEL. Mi wystarczy do szczęścia A jego sprzedażą bym się tak nie podniecał. Nic fajnego, bo żaden tuz tutaj nie przyjdzie za niego. A zazwyczaj jak wyciagamy z transferu 3 miliony, to reinwestujemy w jednego zawodnika maksymalnie 700-800 tysięcy i to przy dobrych wiatrach raz na parę lat (Jirsak, Melikson)
..
Odpowiedz cytując