Niech rozwali APOEL. Mi wystarczy do szczęścia

A jego sprzedażą bym się tak nie podniecał. Nic fajnego, bo żaden tuz tutaj nie przyjdzie za niego. A zazwyczaj jak wyciagamy z transferu 3 miliony, to reinwestujemy w jednego zawodnika maksymalnie 700-800 tysięcy i to przy dobrych wiatrach raz na parę lat (Jirsak, Melikson)