ej ludzie KEEP CALM !
widzę, że niektórzy już zastanawiają się, czy będziemy grac przy 3, czy przy 4 trybunach i czy w ogóle będziemy grać u siebie na stadionie. Masakra...
Wrzućcie na luz i wyobraźcie sobie, że jeszcze nawet nie jesteśmy jednym krokiem w fazie grupowej LM i do tego jeszcze daleka droga. Miejmy jednak nadzieje, że nie taki potwór straszny, jak go malują
