Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 11.08.2011, 21:15
ej ludzie KEEP CALM !

widzę, że niektórzy już zastanawiają się, czy będziemy grac przy 3, czy przy 4 trybunach i czy w ogóle będziemy grać u siebie na stadionie. Masakra...

Wrzućcie na luz i wyobraźcie sobie, że jeszcze nawet nie jesteśmy jednym krokiem w fazie grupowej LM i do tego jeszcze daleka droga. Miejmy jednak nadzieje, że nie taki potwór straszny, jak go malują
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując