fifi1906 napisał(a):

|
Dlaczego kolejny mecz Wisełki będzie na C+ ? a nie na C+ Sport
|
Oba mecze ligowe Wisły w tym sezonie były właśnie w soboty o 18 na C+.
Co do najbliższej soboty - to mniej więcej o tej porze na innych programach Canalu są zaplanowane transmisje na żywo z żużlowego GP, ligi angielskiej i ligi francuskiej, więc mecz Wisły został przesunięty na C+ Premium.