Wyświetl pojedynczy post
Mike+
Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23245
Stary 11.08.2011, 21:11
fifi1906 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego kolejny mecz Wisełki będzie na C+ ? a nie na C+ Sport
Oba mecze ligowe Wisły w tym sezonie były właśnie w soboty o 18 na C+.
Co do najbliższej soboty - to mniej więcej o tej porze na innych programach Canalu są zaplanowane transmisje na żywo z żużlowego GP, ligi angielskiej i ligi francuskiej, więc mecz Wisły został przesunięty na C+ Premium.
Odpowiedz cytując