Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 11.08.2011, 21:06
Lepiej sprzedać 20 tysięcy wejściówek za 5 zł niż 2 tysiące za 50. Niestety nawet takie liczenie jest dla niektórych naszych klubów za trudne.

Sartre napisał(a):Wyświetl post
Patrzę na te zdjęcia ze stadionu Lechii, patrzę i oczu nie mogę nacieszyć. Dla mnie to jest absolutne I miejsce wśród polskich stadionów, potem długo, długo, długo nic, i dopiero Ł3 i cała reszta
Ja bym powiedział, że stadion gdański rozdziela dwa warszawskie, z tym że Legii jest dopiero 3..
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując