Lepiej sprzedać 20 tysięcy wejściówek za 5 zł niż 2 tysiące za 50. Niestety nawet takie liczenie jest dla niektórych naszych klubów za trudne.
Sartre napisał(a):

|
Patrzę na te zdjęcia ze stadionu Lechii, patrzę i oczu nie mogę nacieszyć. Dla mnie to jest absolutne I miejsce wśród polskich stadionów, potem długo, długo, długo nic, i dopiero Ł3 i cała reszta
|
Ja bym powiedział, że stadion gdański rozdziela dwa warszawskie, z tym że Legii jest dopiero 3..