Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
50978
11.08.2011, 21:03
TOMEK 11
napisał(a):
http://www.transfermarkt.de/en/marko...ler_74918.html
kolega trochę przystopował, a nawet jak na barcelońskie plotki to ostro
Ten piłkarz wg mnie nie za bardo by się nadał bo grał już z Slowanem w LM więc nam by nic nie pomógł w Europie.
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda