Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 11.08.2011, 20:10
Piotson napisał(a):Wyświetl post

Co to jest 2 tys. na 40 tys. miejsc?
ł

Takie cos moze być na Lechii jak dalej bedzie tak grala! Więc lepiej dac wejsciowki za free i miec 20 tyś widzów niż miec bilety po 40 zł i miec 2 tyś. MYSL kmiocie!
Odpowiedz cytując