TRNKRN napisał(a):

|
Co do kwestii biletów to tak czy owak podtrzymuje moje zdanie. 5 biletów na osobę max. Mimo wszystko po to stoję w kolejce, żeby kupić sobie ten bilet, a jak komuś się nie chce ruszyć tyłka i postać trochę w kolejce to jego strata. Ja rozumiem, że bilety są imienne, że niektórzy siedzą w pracy. Ale żeby kupować po 20 biletów to przesada...
|
Nie przesada, bo uwierz, że mamy kibiców w całej Polsce / Małopolsce i często grupka nawet 20 kumpli z Zakopanego wysyła jednego "murzyna" do stania w kolejce

Serio. I co, zabronisz im ?
Przyjmijmy parę pewników - potężny odsetek naszych trybun to kibice spoza Krakowa, spory odsetek obecnych na Apoelu pojawi się następny raz przy okazji meczów w LE/LM. Tak więc dalej będą kolejki przed meczami pucharowymi, dalej ludzie będą brac po naście biletów. Będzie w 2018 sprzedaż internetowa, będzie lepiej.