Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 11.08.2011, 19:58
Patrzę na te zdjęcia ze stadionu Lechii, patrzę i oczu nie mogę nacieszyć. Dla mnie to jest absolutne I miejsce wśród polskich stadionów, potem długo, długo, długo nic, i dopiero Ł3 i cała reszta (estetycznie moja Łazienkowska mi się cholernie podoba, ale to w ogóle zupełnie inna liga jest... jedyne w czym przebija stadion w Gdańsku, to lekkością budowy i wystroju, ale o to nietrudno w porównując gabaryty stadionów). Dla mnie stadion Lechii to nie jest obiekt sportowy, to jest obiekt zazdrości

Edit: o. jeżeli miałbym się czegoś uczepić, to że trybuny na zbliżeniach wyglądają jakoś tak surowo i nieco ponuro.
Legionista
Odpowiedz cytując