Patrzę na te zdjęcia ze stadionu Lechii, patrzę i oczu nie mogę nacieszyć. Dla mnie to jest absolutne I miejsce wśród polskich stadionów, potem długo, długo, długo nic, i dopiero Ł3 i cała reszta (estetycznie moja Łazienkowska mi się cholernie podoba, ale to w ogóle zupełnie inna liga jest... jedyne w czym przebija stadion w Gdańsku, to lekkością budowy i wystroju, ale o to nietrudno w porównując gabaryty stadionów). Dla mnie stadion Lechii to nie jest obiekt sportowy, to jest obiekt zazdrości
Edit: o. jeżeli miałbym się czegoś uczepić, to że trybuny na zbliżeniach wyglądają jakoś tak surowo i nieco ponuro.