Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12598
Stary 11.08.2011, 19:48
Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tutaj.

Pamiętam, jak oficjalna informowała, że zawodnicy podczas sesji zdjęciowej mieli robione fotki w formie 3D. Informowała również, że już niedługo kibice przekonają się, czemu miały służyć takie zdjęcia. Czu to chodziło o wykorzystywanie tych fotek do grafik meczowych (taka jak jest teraz z Ilievem przy wejściu na oficjalną www Wisły)?
Odpowiedz cytując