|
Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tutaj.
Pamiętam, jak oficjalna informowała, że zawodnicy podczas sesji zdjęciowej mieli robione fotki w formie 3D. Informowała również, że już niedługo kibice przekonają się, czemu miały służyć takie zdjęcia. Czu to chodziło o wykorzystywanie tych fotek do grafik meczowych (taka jak jest teraz z Ilievem przy wejściu na oficjalną www Wisły)?
|