Oj Misiu Pysiu biedny Zdzisiu
Jakim cudem nasza piłka może być na wyższym poziomie skoro na najwyższym szczeblu kierują nią pijoki (i koruptorzy)

Ja się pytam...
Dobrze ze chociaż w Wiśle mamy Stanisława i Roberto, bo bez nich bylibyśmy w czarnej d...
Fragment:
Sekretarz generalny czuje się w pomieszczeniu dla vipów swobodnie. Jak relacjonuje nam jeden z pasażerów, w pewnej chwili wypala: "Grzegorz to taki burak". To zapewne o jego szefie Grzegorzu Lacie, prezesie PZPN. A następnie: "Michał Listkiewicz to taki węgorz. Raz na lewo, raz na prawo." Michał Listkiewicz to były szef związku. Wszystko okraszone soczystymi k*****i.