Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15541
Stary 11.08.2011, 18:52
Oj Misiu Pysiu biedny Zdzisiu

Jakim cudem nasza piłka może być na wyższym poziomie skoro na najwyższym szczeblu kierują nią pijoki (i koruptorzy) Ja się pytam...

Dobrze ze chociaż w Wiśle mamy Stanisława i Roberto, bo bez nich bylibyśmy w czarnej d...


Fragment:

Sekretarz generalny czuje się w pomieszczeniu dla vipów swobodnie. Jak relacjonuje nam jeden z pasażerów, w pewnej chwili wypala: "Grzegorz to taki burak". To zapewne o jego szefie Grzegorzu Lacie, prezesie PZPN. A następnie: "Michał Listkiewicz to taki węgorz. Raz na lewo, raz na prawo." Michał Listkiewicz to były szef związku. Wszystko okraszone soczystymi k*****i.
Odpowiedz cytując