CH. napisał(a):

Widzisz.. bo niektórzy idą Wam na rękę, ale Wy dalej nie możecie skumać żeby o tym ....a nie pisać tutaj bo klub to wszystko może czytać i się skończy kupowanie bez KK, wchodzenie na czyiś bilet i karnety!
Ale skoro uważacie że ktoś Was w ch.. robi a nie idzie na rękę to proszę bardzo, piszcie dalej to się skończy wygoda.
|
Rzeczywiscie, po ch**u mi poszli na reke, bo trafilem do Jasia z okienka nr 2 a nie Mariolki z kasy nr 4. Skumac to ja moge jasne zasady, a nie odsylanie ludzi z niczym, bo klub nie moze zamiescic informacji, ze dla kazdego posiadacza KK jej okazanie jest KONIECZNE przy zakupie biletu.