Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12595
Stary 11.08.2011, 18:38
A czy ja napisałem na siłe ? ,,a jakby chciał robic karierę w największych klubach,to wtedy po prostu SV musiałby uzyskac za niego odpowiednią kwotę,'' Jeśli my chcemy zbliżac się do poziomu wielkiego klubu,to musimy starac się trzymac naszych najlepszych graczy,jak się powie graczom,że klub chce się rozwijac i z roku na rok walczyc o coś więcej i po roku zawodnicy zobaczą rzeczywiście duży postęp to uwierzą i pomyślą ,,kurde tutaj rzeczywiście jest coraz lepiej,może warto tu zostac'' ? I o coś takiego właśnie chodzi.Zobaczcie taki Paljic przyszedł do nas,mial pewne miejsce w składzie grał najwięcej z drużyny,a teraz? Grzeje ławke bo jest taka konkurencja i moim zdaniem w tym sezonie będzie grał jedynie jakieś ogony i wtedy gdy ktoś będzie potrzebował odpoczynku.To świadczy o rozwoju,że ktoś bez kogo rok temu nie wyobrażaliśmy sobie gry do przodu ( Mały) teraz musi walczyc o miejsce w składzie i słabsze występy spowodują,że usiądzie na ławie.W pewnym momencie Genkov był tutaj absolutnie wielbiony i bez niego nikt nie widział Wisły,a teraz ? To świadczy o tym,że w klubie są coraz lepsi gracze i że się rozwijamy i o to właśnie chodzi.Żeby zbudowac solidny europejski klub potrzeba na prawdę wiele,fundamenty już mamy,bo mamy infrastrukturę,mamy solidnego trenera i znającego europejskie standardy dyrektora,teraz potrzeba fundamentów w drużynie,takich graczy jak Melikson,których trzeba starac się przekonac do swojej wizji,bo bez takich fundamentalnych piłkarzy ,,budowa'' silnej europejskich drużynie się posypie.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując