Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bobekzuk
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
6120
11.08.2011, 18:33
Najwyrazniej niewiedza panuje tez wsrod sprzedajacych, skoro kamanwislak pisze, ze bez problemu kupil bilet bez KK, a mi dzisiaj po 4 godzinach stania odmowiono w identycznej sytuacji. Jakis ku**a kosmos.
bobekzuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bobekzuk
Znajdź inne posty napisane przez bobekzuk