Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bobekzuk
Junior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6120
Stary 11.08.2011, 18:33
Najwyrazniej niewiedza panuje tez wsrod sprzedajacych, skoro kamanwislak pisze, ze bez problemu kupil bilet bez KK, a mi dzisiaj po 4 godzinach stania odmowiono w identycznej sytuacji. Jakis ku**a kosmos.
Odpowiedz cytując