Kibic_1906 napisał(a):

|
Pomyśl: skoro nie miałeś jego karty czyli nie został na nią nabity bilet to wejście jest na bilet papierkowy. To nie Hogwart , na odległość biletu na KK nie nabiją.
|
Karnety/Bilety NIE SA NABIJANE NA KK !! Sa poprostu zapisywane w systemie, a potem na bramce poprzez KK odczytywane z niego.
Na Skonto kupowalem na sam pesel dla ojca (ma KK), przez bramke wchodzil normalnie na karte
Poza tym, nie mialem przy sobie karty kibica na mecze ze Litexem i co ciekawe, juz mi nie chcieli sprzedac. Wiec maja tam taki burdel ze sami nie wiedza co... pewnie tylko im powiedzieli, ze kto ma KK to musi im dac