Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nt5
Member
Od: 06.2006
Offline
#
6117
11.08.2011, 18:30
jak dla mnie 100 ostatnich postów jest do wysłania do działu marketingu/sprzedaży z prośbą o napisanie FAQ o biletach, bo panuje niesamowita niewiedza wśród ludzi, a wystarczyłoby napisać 30 pytań - 30 odpowiedzi.
nt5
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nt5
Znajdź inne posty napisane przez nt5