Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4683
Stary 11.08.2011, 18:16
Czy to jest najwazniejszy dwumecz w historii Wisly z Waszego punktu widzenia?

Wg mnie ZA CUPIALA stoi na rowno z pozostalymi meczami ostatniej rundy eliminacji LM ktore gralismy (Panathinaikos, Barca itd) ale ze wzgledu na klase przeciwnika uwazam nadchodzacy dwumecz za NAJWAZNIEJSZY.

Czy w historii calej Wisly? Bylismy juz w 1/4 tego pucharu odpadajac z Malmoe no ale czy ja wiem czy mozna porownywac tamten poziom rozgrywek do tego w obecnej chwili.. Wydaje mi sie ze wtedy bylo duzo latwiej tam awansowac
Odpowiedz cytując