Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6114
Stary 11.08.2011, 18:15
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
ak widziałem łebków, co szli z 20 biletami albo więcej, to aż mnie ręce
swędziały. Powinno być max 5 biletów i już.
Bilety są imienne, nikt inny nie wejdzie poza osobą dla której bilet został kupiony.

Co jeśli na przykład z Zakopanego na mecz będzie chciało przyjechać 30 osób? 30 osób ma jechać specjalnie po bilet?

Odpowiedz cytując