TRNKRN napisał(a):

ak widziałem łebków, co szli z 20 biletami albo więcej, to aż mnie ręce
swędziały. Powinno być max 5 biletów i już.
|
Bilety są imienne, nikt inny nie wejdzie poza osobą dla której bilet został kupiony.
Co jeśli na przykład z Zakopanego na mecz będzie chciało przyjechać 30 osób? 30 osób ma jechać specjalnie po bilet?