Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6112
Stary 11.08.2011, 18:13
No ja sobie karnecik kupiłem postałem od 11:30 do 16:00 i bilet mam mimo iż do Krakowa mam sporo!Jeżeli Wisłe ma się w sercu to nie jest problem żeby wsiąść w autobus i przyjechać.Osób przypadkowych jest troche(jedna mówiła do telefonu cyt: ''To ja nie wiem co będzie bo kolejka jest duża więc nie wiem czy będe kupować na ten Limassol!!!
Ale jestem przekonany że ''nowi'' wkręcą się w atmosfere.
Odpowiedz cytując