Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2454
Stary 11.08.2011, 18:09
Bez przesady, kiedy mial ten marketing dzialac? I ciagle pisac" juz jutro otwarcie" i tak do usranego otwarcia ktore nie wiadomo kiedy by bylo? Wystarczajaco zadzialal, Lechia ma naprawde niskie ceny biletow i karnetow, za 250zl karnet na caly sezon, u nas za 210zl na runde w tym bez meczu z Ruchem, ktory nie jest na Bulgarskiej, podejrzewam ze Lechia moze pobic rekord sprzedanych karnetow, u nas raczej nawet 10K nie bedzie w tym roku.

@Ch. "juz od dawna", dobre;-)
Odpowiedz cytując