Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12591
Stary 11.08.2011, 18:03
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Lewandowski przerastał tę ligę o 2 długości, to Melikson przerasta ją o 5.
I to by było na tyle.
Z jednego meczu Meliksona można zmontować kompilację jak po 10 Rudnevsa, Stilica, Vrdoljaka, Frankowskiego, Mili czy któregoś z pozostałych piłkarzy Wisły z całym szacunkiem do nich.

O Meliksonie są programy trwające 10-15 minut. I nie w nich żadnej monotonii i nudy bo o nim można gadać i gadać.
Czy on zagrał jeden słaby mecz? nawet jak mu nie wszystko wyszło to i tak był ponad stan. To jakiś ewenement że gość nie rozegrał bardzo słabego meczu. Ufo przelatywało nad Polską i go zrzuciło do nas - ciągle powtarzane przez wielu i trudno się nie zgodzić bo o żadnym piłkarzu w przeciągu ostatnich 15 lat nie było tak głośno jak o nim. Bo takiego piłkarza najzwyczajniej nie mieliśmy.
Ostatnio fajnie ktoś pokazywał w zwolnionym tempie zagrania Maora, jego poruszanie się po boisku , coś czego nie można zauważyć gołym okiem podczas oglądania meczu. I szczena mi opadła. Jego choćby ruch ręką mówi o nim wszystko - profeska!
Sprzedać go należy już teraz, czyli minutę po ostatnim meczu w pucharach. I oby była to faza grupowa LM. Jeden, drugi błysk z gigantami futbolu i to wystarczy. Wisła może dostawać baty jeśli chodzi o wynik i nie będzie to mieć znaczenia, ważne żeby on pokazał na co go na prawdę stać.
Jeśli Stan go opchnie za 5 mln euro znaczyć to będzie że dalej się dajemy ruchać i ciągniemy sagę pt "rzucimy polaczkom ochłapy, a oni to zeżrą". Zgoda jeśli chodzi o tych co już wyjechali. Ale Melikson to najlepszy piłkarz grający u nas od 99 roku. Nie tylko w Wiśle ale w Polsce, wyniki sondy zresztą mówią wszystko "Najlepszy transfer od czasów Cupiała" i zdecydowana przewaga Meliksona, bo gość pozamiatał w kilka miesięcy coś na co pracowali inni latami. Marcelo robił wrażenie, Lewandowski robił wrażenie, Błaszczykowski robił wrażenie. Ale Melikson to jest kosmos. Stan ma na wstępie rzucić ceną zaporową (teoretycznie) a potem można powoli zjeżdzać w dół aż do pewnej granicy. Pod żadnym warunkiem nie trzymać go na następny sezon.



I módlmy się żeby przed fazą grupową LE / LM nie doznał kontuzji. I módlmy się żeby to była faza grupowa LM.
Ostatnio edytowane przez element : 11.08.2011 o godz. 18:19.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując