Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5541
Stary 11.08.2011, 17:57
Mam sezon 2019/2020 i miałem świetny skład - i co się stało? Zarząd w przeciągu jednego okienka rozsprzedał mi 3/4 składu: Poszli Hamnebukt za 24 mln funtów, Hassan Bizimana (najlepszy obrońca na świecie prosto z Burundi) za 24.1 mln. i kilka "mniejszych" od 6 do 12 mln. Razem 7 zawodników. Koniec okienka transferowego za 2 tygodnie, więc zacząłem łatać dziury - 4 już jakimś cudem udało mi się zapełnić i zostało o dziwo 15 mln funtów. I gdy już miałem zakontraktować kolejne 2 gwiazdy (Wonderkids) zarząd ni stąd ni z owąd zabrał mi cały budżet transferowy i obciął mi także budżet płacowy tak, że musiałem sprzedać kolejnego zawodnika by utrzymać finanse w ryzach.
Jeśli ktoś się spotkał z takim rodzaje kurest*a w grze i wie jak temu zaradzić, niech napisze, bo mam serdecznie dość szukać godzinami świetnych młodych zawodników, którzy zostaną sprzedani 3-4 miesiące później...
Odpowiedz cytując