Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6109
Stary 11.08.2011, 17:55
Raport z godziny 18.

Pod stadionem byłem o 14.30. Kolejka od "czerwonego hydranta". Po 3:40 dotarłem pod kasy. Kolejka nie skróciła się ani na metr tyle że chyba nie tak gęsta jak jeszcze kilka godzin temu.

O godz. 18.10 można było jeszcze kupić bilety na C.

ps. A osoby mocno przypadkowe w kolejce. Przede mną i za mną osoby które nie były na Wiśle albo pojawiają się raz na 2 lata.
Odpowiedz cytując